Zaproszenia ślubne według własnego projektu

Zaproszenia ślubne uznawane są jako przedsmak dobrej zabawy, dlatego zdecydowanie powinny przykuwać wzrok waszych gości. Wasze zaproszenia powinny głównie odzwierciedlać wasz charakter , a oprócz tego gust. Za pomocą zaproszenia nie tylko uroczyści zapraszacie swoich rodziny na ceremonię ślubną oraz dodatkowo wesele, ale też zdradzacie im detale waszej zabawy.

W końcu jaki gust państwa młodych, taka będzie zabawa weselna. Warto zatem świetnie rozważyć tą kwestię, gdyż nie jest to wcale wyłącznie kawałek papieru. Zaproszenia ślubne Poznań są tworzone przez odpowiedni, kreatywny zespół, który cudownie odzwierciedli waszą wizję. Możecie zdecydować się na jeden z gotowych projektów albo wykonać coś swoje, nietuzinkowego. Wybór zależy wyłącznie od was oraz od waszych sposobności inwestycyjnych.
Poza zaproszeniami przydadzą wam się jeszcze interesujące dodatki ślubne, np winietki, menu dla gości albo specjalny papier na drobny podarunek dla gości. Zdecydowanie najbardziej opłaca wam się wszystkie dodatki kupić przy jednym zamówieniu. Oczywiście najpierw warto poprosić o przysłanie próbnika z wybranym wzorem, abyście mogli ujrzeć, jak prezentują się de fakto wasze wymarzone zaproszenia ślubne. Przy większym zamówieniu możecie liczyć na dodatkowe zniżki o czym z całą pewnością pamiętajmy. Zrobienie kilkudziesięciu zaproszeń ślubnych, winietek , a ponadto kart menu to koszt co najmniej kilkuset pln. Z całą pewnością zatem warto pomyśleć o zniżce, ażeby znacząco zmniejszyć ten koszt, wręcz o kilkadziesiąt złotych.
Zobacz również: zaproszenia ślubne.

Share

Możesz również polubić