Podział majątku – usługi kancelarii prawnej

Pomoc prawna na pewno przyda się, jeżeli już jesteśmy podczas rozwodu, a zatem będzie nas dotyczyła także kwestia podziału majątku. Trzeba zaznaczyć, że adwokat kielce podział majątku ma bardzo duże doświadczenie w prowadzeniu spraw związanych z podziałem majątku, a zatem zaoferuje nam pomoc profesjonalną, jak także dostosowaną do naszych indywidualnych potrzeb.
Profesjonalne usługi prawne przy podziale majątku – Co warto mieć świadomość tego?
Coraz więcej osób, które są w trakcie rozwodu decyduje się korzystać z usług prawnych, które pozwalają między innymi na załatwienie sprawy podziału majątkowego w sposób polubowny, a zatem na drodze zawartej pośród małżonkami umowy.

Warto dodać jednak o tym, że podział majątku adwokat kielce poprowadzi także naszą sprawę, jeśli trafi ona do sądu, a zatem w sytuacji, kiedy małżonkowie nie będą w stanie dogadać się, jak podzielić poszczególne elementy majątku wspólnego pomiędzy siebie. Warto tutaj podkreślić, że taki majątek wspólny małżonków tworzą w głównej mierze nabyte w trakcie małżeństwa nieruchomości, niemniej jednak również pieniądze zgromadzone na rachunkach bankowych środki pochodzące z pracy zarobkowej, ale również ze źródeł dodatkowych przykładowo takich jak praca na umowę zlecenie czy również umowa o dzieło. Warto podkreślić, że nie wszystkie przedmioty czy też wartości wchodzą w skład takiego majątku wspólnego ponieważ mówi się również o majątku osobistym małżonka, który nie podlega podziałowi po rozwodzie. Warto zdawać sobie sprawę zatem o tym, że podział majątku z całą pewnością będzie wymagał pomocy doświadczonego adwokata.

Więcej informacji na stronie: podział majątku.

Share

Możesz również polubić