Doświadczeni adwokaci w zakresie podziału majątku

Stojąc przed ślubnym ołtarzem, wielu z nas liczy na szczęśliwy związek, który będzie trwał, aż do naszej śmierci. Na nieszczęście życie pisze nam bardzo różnorakie scenariusze i po wielu latach małżeństwa przyszedł czas na rozwód. Sama sprawa rozwodowa nie jest jednak tak emocjonującym procesem, jak podział majątku Poznań.

Zebrany przez sporo lat wspólnie majątek nieprosto jest podzielić, zwłaszcza gdy obie strony nie dokładały się po równo do jego budowy. Niestety polskie prawo wyraźnie nakazuje uczciwy podział majątku, chociaż oczywiście są odstępstwa od tej reguły, o czym perfekcyjnie wiedzą doświadczeni prawnicy. Jeśli zatem posiadacie w rzeczywistości pokaźny majątek do podziału, a druga strona na pewno nie odpuści nawet jednego krzesła, to warto zainwestować w odpowiedniego prawnika.
Podział majątku adwokat przeprowadzi dla was bezbłędnie, abyście uzyskali jak największą korzyść. Warto bez wątpienia zatrudnić prawnika także do sprawy rozwodowej, o ile zdecydowaliście się na wyrok z orzeczeniem o winie. Strona winna może otrzymać znacznie mniejszą część wspólnego majątku. Teoretycznie może wam się wydawać, że nie istnieje żaden sposób, aby rozpad małżeństwa został orzeczony z waszej winy. W praktyce odpowiedni prawnik niemalże byłego męża lub żony jest wstanie udowodnić praktycznie wszystko. O ile zatem gra toczy się o w rzeczywistości bardzo duże pieniądze, to warto zdecydować się na podjęcie współpracy z doświadczonym adwokatem, który poprowadzi zarówno waszą sprawę rozwodową, jak i podział majątku. Dzięki niemu na pewno będziecie usatysfakcjonowani ostatecznym wyrokiem sądu.
Polecamy: podział majątku adwokat.

Share

Możesz również polubić