Usługi pomocy drogowej

Auto pomoc drogowa to rozwiązanie dla wszystkich właścicieli pojazdów, które na przykład uległy awarii czy także usterce na trasie, czy również brały udział w zdarzeniach drogowych takich jak kolizja stłuczka czy też poważniejszy wypadek. Pamiętajmy o tym, że pomoc drogowa Kraków to usługi świadczone w sposób fachowy oraz rozbudowany skierowany do właścicieli różnych aut, a więc nie tylko i wyłącznie aut osobowych dostawczych, ale też ciężarowych motocykli czy również innych aut takich jak maszyny rolnicze oraz budowlane.
Zakres pomocy drogowej – co warto mieć świadomość tego?
Głównie trzeba podkreślić, że pomoc drogowa to między innymi laweta Kraków, a zatem transportowanie pojazdów do miejsca wskazanego przez klienta, jak także do warsztatów samochodowych, gdzie następnie uszkodzone czy niesprawny pojazdy są naprawione.

Warto dodać o tym, że lawety pozwalają na transport nie tylko i wyłącznie samochodów, ale też wózków widłowych czy również innych samochodów i maszyn. A przy tym, usługi pomocy drogowej obejmują też holowanie wieliczka. Warto zdawać sobie sprawę też o tym, że są to usługi dodatkowe, z których bardzo chętnie korzystają właściciele aut. Do pomocy drogowej możemy zadzwonić na przykład w sytuacji, o ile zatrzasnęliśmy kluczyki w samochodzie, a wtedy pojawi się specjalista, który awaryjnie otworzy pojazd. Jest to również awaryjne odpalanie pojazdu w przypadku problemów z zapłonem czy także akumulatorem pojazdu. Dzięki pomocy drogowej odtransportujemy również pojazd z uszkodzonym układem jezdnym czy również kierowniczym.

Sprawdź tutaj: laweta Kraków.

Share

Możesz również polubić