Car detailing – co to jest

Marzy ci się aby Twoje auto znów wyglądało jak nowe? Dobrze trafiłeś! Nasza firma para się Auto Detailingiem w Łodzi i bardzo chętnie wyczyści Twój samochód. Warto mieć na uwadze, iż nie jest to zwykłe sprzątanie, lecz jak sama nazwa mówi sprzątanie detailingowe. Polega na w głównej mierze ceramicznym zabezpieczeniu lakieru, korekcie lakieru, powłokach zabezpieczających oraz zabezpieczeniu lakieru folią PPF.

By przybliżyć Ci naszą propozycję, postaram się pokrótce opisać, czym zajmuje się która usługa.
Powłoki ceramiczne Łódź – polega na założeniu powłoki na samochód, której zadaniem jest odpychanie błota, ptasich odchodów czy wręcz soków z drzew. Przedłuża żywotność lakieru nawet do 5 lat oraz ułatwia codzienną pielęgnację auta, ponieważ łatwo usuwa zabrudzenia.
Folie PPF Łódź – nałożenie folii PPF to idealny pomysł dla osób używających aut tylko w mieście, ale także dla tych, którzy na prawdę często jeżdżą poza miastem przy niezbyt dobrych ustaleniach np. pogodowych czy drogowych. Folia PPF jest bezbarwna, co za tym idzie niewidoczna po założeniu. Jej misją jest chronienie lakieru znajdującego się pod folią oraz zabezpieczanie delikatnych detalów samochodu przed ewentualnymi uszkodzeniami.Powłoki zabezpieczające Łódź – powłoki zabezpieczające dzielą się na 3 rodzaje. 1. Powłoki polimerowe, inaczej sealanty, to woski syntetyczne, które tworzą powłoki o dobrych parametrach użytkowych. Gwarantują ochronę przed promieniowaniem UV a także wysoką temperaturą. Chronią samochód przed niekorzystnym działaniem czynników atmosferycznych. Ich trwałość to mniej więcej 3 do 6 miesięcy.2. Powłoki ceramiczne różnią się tym od polimerowych, że ich warstwa jest połyskliwa, grubsza i twardsza, dzięki czemu całkiem dobrze chroni przed wymienionym wyżej promieniowaniem UV, ale co więcej zmniejsza przyczepność brudu do samochodu. Trwałość tej usługi wynosi dosłownie do 5 lat!3. Powłoki kwarcowe to trójkomponentowe zabezpieczenie karoserii, które poza chronienia przed UV i zanieczyszczeniami chroni również przed deszczem a także drobnymi rysami. Dodatkowo dodaje połysk lakierowi. Jej trwałość wynosi około 24 miesięcy.
Warto zdawać sobie sprawę, że nie są to wszystkie usługi w naszym warsztacie. Jeżeli już chciałbyś dowiedzieć się znacznie więcej, to zapraszamy na naszą stronę Auto Detailingu Łódź.. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z przygotowanej przez nas oferty.

Sprawdź również informacje na stronie: folie ppf łódź.

Share

Możesz również polubić