W jaki sposób dobrać rozmiar biustonosza

Wybór dobrego rozmiaru biustonosza jest niezbędny do wygodnego noszenia. Powinieneś znaleźć taki rozmiar, który będzie ciasno przylegał i podtrzymywał biust, jednocześnie pozwalając na swobodne poruszanie się. Zbyt duży biustonosz spowoduje, że Twoje piersi będą ciężkie i ciasne, w trakcie gdy zbyt niewielki nie zapewni wystarczającego podparcia.

Istotne jest też, by wybrać rozmiar biustonosza, który będzie wygodny podczas długotrwałego noszenia.

Dopasowanie rozmiaru biustonosza jest niezbędnym elementem dopasowania biustonosza. jak wybrać rozmiar biustonosza? Prawidłowo dopasowany biustonosz powoduje, że wyglądasz i czujesz się najlepiej, równocześnie zmniejszając obciążenie ramion i szyi. Poniższe kroki pomogą Ci zaimplementować rozmiar biustonoszy:1. Określ, który rozmiar paska najlepiej do Ciebie pasuje, mierząc wokół najpełniejszej części biustu (około 1 cal powyżej brodawki) za pomocą elastycznej taśmy mierniczej lub zakładając wygodne ubranie, które lekko się rozciąga. W razie konieczności zaokrąglij do następnej liczby zupełnej. To jest twój rozmiar „paska” w calach; zapisz to dwie. Ażeby określić Rozmiar miseczki, zmierz obwód biustu w najszerszym miejscu (zwykle w połowie odległości między sutkami).

Istnieje kilka prostych kroków, które możesz stworzyć, ażeby dopasować rozmiar biustonosza. Pierwszym krokiem jest ustalenie, jaki rozmiar biustonosza obecnie nosisz. Sprawdź na etykiecie własnego biustonosza i porównaj ją z poniższą tabelą rozmiarów, aby określić rozmiar obwodu i miseczki. Jeżeli jesteś pomiędzy rozmiarami, wybierz większy rozmiar. Jeżeli już znajdujesz się pośród obwodami, wybierz zredukowany rozmiar.

Aby zmierzyć rozmiar biustonosza, owiń taśmę mierniczą wokół biustu w najpełniejszej części piersi. Następnie ponownie zmierz taśmę wokół najpełniejszej części biustu. Porównaj wymiary biustu z poniższą tabelą, ażeby wyszukać słuszny rozmiar biustonosza. Pamiętaj, że obwód biustu musi wynosić przynajmniej 80% obwodu piersi, by pozyskać dokładne implementację.
Warto zobaczyć: jak zmierzyć rozmiar biustonosza.
Szukasz w sieci rzetelnych informacji o tym jak wybrać rozmiar biustonosza? Serdecznie zapraszam do przeczytania mojego materiału.

Share

Możesz również polubić