Czym są sztuczne rzęsy

Sztuczne rzęsy stały się ostatnimi czasy prawdziwym hitem. Widujemy coraz w dodatku kobiet z pięknie podkreślonymi oczami i mega długimi rzęsami. Nie są spore naturalne, dlatego że w naturze rzadko kiedy dana kobieta może posiadać takie rzęsy długimi, czarnymi gęstymi rzęsami odróżniają się przede wszystkim kobiety wschodu, niemniej jednak u nich są jakieś granice gęstości tych rzęs.

Z kolei europejki nie mają tak gęstych rzęsy, zatem sztuczne rzęsy są dla nich perfekcyjnym rozwiązaniem. Sztuczne rzęsy otwierają oczy, sprawiają, że oprawa oczu staje się bardziej widoczna i nierzadko dosłownie nie wymaganie już makijażu.
Oko wygląda bardzo atrakcyjnie, nie musimy się malować zatem oszczędzamy czas, nie powinniśmy wykonywać demakijażu, więc znowu oszczędzamy czas. Są poprawnie same plusy tego rozwiązania. Rzęsy na pasku wybierane są okazyjnie, jednakże do stałego noszenia wybiera się kępki rzęs mocowane metodą dwie:1, 1:1 lub na przykład metodą objętościową, gdzie do jednej naturalnej rzęsy przykleja się kilka sztucznych rzęs – rozwiązań w tym zakresie jest wiele i najlepsze stylistki rzęs potrafią wyczarować faktycznie bardzo gęste i długie rzęsy u kobiety, która naturalnie mają rzęsy rzadkie, cienkie i krótkie. Sztuczne rzęsy prezentują się bardzo okazale i zmieniają wygląd twarzy. Dlatego powinno się być tutaj ostrożnym, ażeby nie przesadzić żeby twarz nie zyskała wyrazu groteskowości. W pewnych sytuacjach może się tak stać wówczas, gdy stylistka rzęs przesadzi przyklei nam faktycznie na prawdę dużo i bardzo gęstych rzęs, które sprawią nienaturalne wrażenie.
Więcej: rzęsy na pasku.

Share

Możesz również polubić