Darmowe użytkowanie popularnego programu księgowego

Aktualnie na polskim rynku funkcjonuje kilka doskonałych skryptów księgowych, które idealnie będą potrzebne w pracy dla każdej fachowej księgowej. Warto więc ze starannością sprawdzić, który specjalistyczny program jest najlepszy i znacznie ułatwi wam wykonywanie codziennych obowiązków. Popularny program do księgowania możecie obecnie wypróbować całkowicie bezpłatnie.

Wystarczy, że pobierzecie darmową wersję demo, z której będziecie mogli skorzystać przez najbliższych sześćdziesiąt dni. Jest to zdecydowanie wystarczający czas, by z dużą dokładnością zaznajomić się z danym programem księgowym i wycenić jego przydatność w waszym biurze rachunkowym. Demo Comarch Optima jest dostępne dla wszystkich przy pierwszym pobraniu. Jeżeli zatem nie korzystaliście przedtem z tej możliwości, to możecie ściągnąć ten produkt na własnego laptopa.
Wersja demo Comarch ERP Optima jest dostępna całkowicie za darmo, a jej ściągnięcie zajmie wam maksymalnie kilka minut. Warto zatem korzystać z tej możliwości i wypróbować ten doskonały program księgowy, skoro nie wiąże się to z poniesieniem żadnych, dodatkowych kosztów. Przez sześćdziesiąt dni będziecie mogli swobodnie skorzystać z tego skryptu, co umożliwi wam porównać go do aktualnie używanego w waszym biurze rachunkowym kodu. O ile stwierdzicie, że Comach Optima demo jest o sporo lepszym programem, to będziecie mogli wykupić do niego pełną licencję. Wersja demo jest zatem perfekcyjnym sposobem na dokładne przetestowanie produktu oraz na podjęcie świadomej wyborów.
Zobacz również: Demo Comarch ERP Optima.

Share

Możesz również polubić