Samochód zastępczy z OC

Wypadki oraz dodatkowo kolizje zdarzają się praktycznie każdego dnia na polskich drogach. Warto zatem dowiedzieć się, w jaki sposób powinniście się zachować w takim przypadku. Im bardziej będziecie świadomi posiadanych praw, tym więcej będziecie mogli pozyskać.

Jako strona poszkodowana nie powinniście wszak ponieść żadnej straty powiązane z zaistniałym wypadkiem samochodowym. Warto zatem dowiedzieć się, jak walczyć o wysokie odszkodowania Sandomierz, dzięki któremu będziecie mogli pokryć koszty związane z naprawą auta osobowego oraz z powrotem do pełnego zdrowia. Te pieniądze zwyczajnie wam się obligatoryjnie należą, dlatego powinniście się o nie odpowiednio upomnieć.
Odszkodowanie po wypadku samochodowym to nie jedyne prawo o które powinniście się ubiegać. Na czas naprawy waszego samochodu osobowego w warsztacie przysługuje wam prawo do wypożyczenia auta zastępczego. Auto zastępcze z OC zostanie w pełni pokryte przez zakład ubezpieczeń sprawcy wypadku samochodowego. Będziecie więc mogli zaraz powrócić do prowadzenia powszechnego trybu, dzięki samochodowi zastępczemu. Jeszcze kilka lat temu właściwie każdy poszkodowany musiał najpierw uargumentować potrzebę posiadania auta zastępczego, a dopiero w przyszłości go wypożyczyć. Obecnie uznaje się, że samochód osobowy jest kluczowym narzędziem zwykłego użytku każdego kierowcy bez względu na wykonywane przez niego obowiązki służbowe. Warto więc zaraz po oddaniu samochodu do warsztatu udać się do wypożyczalni w celu nabycia samochodu zastępczego z OC sprawcy wypadku.
Sprawdź tutaj: auto zastępcze z OC.

Share

Możesz również polubić