Kserokopiarki do biura – dzierżawa

W ofercie kserokopiarki Chorzów można wyszukać zarówno leasingowane w przeszłości innym klientom jak i takie prosto z fabryki. W współzależności od swoich potrzeb możliwe jest dzierżawienie urządzeń zarówno obsługujących standardowy format A4 jak i dedykowanych do druku wielkoformatowego. Przykładowe proponowane marki do Develop, Sharp i HSM.

Dzierżawa kserokopiarek Katowice możliwa jest już w okresie pół godziny od rozpoczęcia procedury decyzyjnej. Po wybraniu własnego modelu wystarczy dopełnić formalności i czekać na decyzję. Gdy jest ona pozytywna, pozostaje tylko podpisanie umowy.
Dla klientów indywidualnych, nieczerpiących z kserokopiarki Katowice jakichkolwiek zysków przeznaczona jest oferta wynajmu. Od dzierżawy wyróżnia ją przede wszystkim brak zysków inwestycyjnych dla klienta.
Udostępniony do odpłatnego używania sprzęt podlega pomocy technicznej. Jest ona świadczona niezwłocznie po zgłoszeniu problemu. Na życzenie klientów możliwe jest także przeprowadzenie przeglądu technicznego urządzenia.
Poza wynajmem oraz dzierżawą sprzętu możliwe jest nabycie kserokopiarek HSM, Sharp oraz Develop na wyłączną własność. W ofercie znajdują się także niszczarki a także części zamienne i narzędzia eksploatycyjne do w zasadzie każdego modelu, jaki można odnaleźć w ofercie.
Oferta jest fantastycznie kompleksowa. Dzierżawa kserokopiarek Katowice od lat spotyka się z entuzjastycznymi opiniami klientów. Wręcz najbardziej wymagające osoby w tym gronie preferują fachowe podejście w obsłudze technicznej sprzętu, a także w procesie decyzyjnym przyznawania sprzętu.

Polecamy: kserokopiarki Katowice.

Share

Możesz również polubić