Odszkodowania – pomoc prawna

Jeżeli już chcemy otrzymać uczciwą kwotę odszkodowania od firmy ubezpieczeniowej, to ze stuprocentową pewnością warto korzystać z fachowych usług prawnych, jakie świadczy kancelaria adwokacka odszkodowania. Adwokaci mają szczegółową edukację, jak również wieloletnie doświadczenie i praktykę, a zatem z ich pomocą niewątpliwie uda nam się szybko zakończyć sprawę z towarzystwem ubezpieczeniowym uzyskując adekwatną kwotę odszkodowania, jak również zadośćuczynienia za straty moralne.
Odszkodowania za wypadki drogowe i komunikacyjne – gdzie szukać pomocy?
Nie ulega wątpliwości, że wszystkim osobom poszkodowanym w wyniku wypadków drogowych oraz komunikacyjnych należą się uczciwe odszkodowania, które powinny być wypłacone przez firmy ubezpieczeniowe.

Warto dodać o tym, że odszkodowanie z oc sprawcy wypłacane przez firmę ubezpieczeniową, w której miał wykupioną aktualną polisę odpowiedzialności cywilnej powinno pokrywać koszty leczenia, ale też wizyty w placówkach rehabilitacyjnych a także fizjoterapeutycznych. Pamiętajmy również o tym, że powinny być nam zwrócone koszty dojazdów do placówek medycznych, jak też konsultacji medycznych, dlatego wskazane jest kompletowanie wszelkiej dokumentacji potwierdzającej poniesione koszty. Muszą to być również paragony czy faktury zaświadczający o uszkodzonym mieniu, na przykład takim jak kask czy telefon komórkowy w przypadku wypadku motocyklisty. Pamiętajmy o tym, że kancelaria odszkodowawcza oferuje bezpłatną wycenę odszkodowania, o ile przedstawimy własną sprawę, a prowizja naliczona jest dopiero po zakończonej sprawie.

Polecamy: Potrącenie na pasach

Share

Możesz również polubić