Usługi dźwigowe

W różnego rodzaju projektach budowlanych, np związanych z układaniem dróg potrzebne są profesjonalne usługi. Usługi dźwigowe to nie tylko i wyłącznie sprawdzony sprzęt oraz maszyny, zatem urządzenia z obowiązującymi badaniami Dozoru Technicznego, niemniej jednak również wykwalifikowana kadra pracowników specjalizujących się w obsłudze.
Kiedy zamówić usługi dźwigowe?
W sytuacji prac budowlanych, związanych z układaniem stropów czy więźb dachowych ze stuprocentową pewnością będą niezastąpione nam zarówno usługi dźwigowe, jak również usługi transportowe.

Transport HDS Goleniów to usługa realizowana za pomocą auta ciężarowego, który wyposażony jest w wysięg HDS o długości 15 m, co pozwala na bezpieczny a także szybki załadunek towaru czy materiału o dużych gabarytach. Z takich usług korzystają w głównej mierze firmy budowlane, które potrzebują szybkiego i bezpiecznego transportu różnego rodzaju materiałów przeznaczonych na budowę, a więc przykładowo części elementów konstrukcji stalowych czy ciężkich materiałów przeznaczonych do wylewki. Dźwig Świnoujście to usługa, z której musimy korzystać w przypadku montażu konstrukcji stalowych, jak też przy pracach związanych z montowaniem hal magazynowych czy konstrukcji betonowych. Takie dźwignij stosuje się też przy montowaniu reklam zewnętrznych, a więc na przykład banerów na specjalnych tablicach reklamowych, które znajdują się na dużych wysokościach. Warto pamiętać o tym, ażeby skorzystać z usług fachowców, którzy gwarantują w głównej mierze doświadczoną kadrę operatorską.

Zobacz więcej: Usługi transportowe HDS.

Share

Możesz również polubić